Németország Magyarország Kézilabda

Adja meg a nevét és az e-mail címét és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.

1. Kézilabda Németország, élő Németország kézilabda, német kézilabda-bajnokság kézilabda eredmények
  2. Sport365.hu - Hétfői sport: Magyarország-Németország találkozó a kézilabda-vb-n
  3. Kézilabda: Bundesliga 2021/2022 tabellák - Livesport.com
  4. Férfi kézilabda felkészülési mérkőzés / Németország - Magyarország, 2. félidő
  5. Férfi kézilabda-vb - Magyarország válogatottja 44 gólt dobott Uruguay ellen - Infostart.hu
  6. NÉMETORSZÁG - MAGYARORSZÁG ||| NŐI IFJÚSÁGI (U17) KÉZILABDA EB 2021 ||| 2. KÖZÉPDÖNTŐ MECCS - YouTube
  7. Női kézilabda Eb - Magyarország-Németország | M4 Sport

A meccs előtt jó hírnek számított, hogy a magyar csapatból továbbra is mindenki negatív koronavírus-tesztet produkált. Szita Zoltán elképesztő átlövésével indult a találkozó, fél perc elteltével vezetett Magyarország. A túloldalon Schiller hétméteresből egyenlített, a rossz híreket fokozta, hogy Bánhidit az első adandó alkalommal kiállították. 2-2 után Máthé Dominik újra a magyaroknak szerzett vezetést - 3-2 ide, az ellenfél rendre egyenlíteni tudott. 3-4 után Máthé Dominik hatalmas góllal szerezte meg a negyedik magyar találatot - nagyon vagányul játszott a magyar fiú. Máthé Dominik remekül játszott az első félidő első felében Forrás: AFP/Anne-Christine Poujoulat A 8. percben 4-4-es állásnál Sipos Adrián kapott két perces büntetést. Lékai-Bánhidi összjáték után ismét vezettünk, de Máthé Dominikot is kiállították. 9 és fél perc alatt három kiállítást ítéltek ellenünk. De Mikler fantasztikusan védett, a támadásban elszórtuk a labdát, Schiller az üres kapuba lőve egyenlített. A magyar válogatott az első két meccsén 26-szor adta el a labdát, ez rendkívül sok volt, Uruguay és a Zöld-foki-szigetek ellen.

Sport365.hu - Hétfői sport: Magyarország-Németország találkozó a kézilabda-vb-n

Félidei állás: 8-8! Fotó: Eurosport Hirdetés Ad Eurosport Publikálva 09/07/2014 - 17:17 GMT 20:45-től Magyarország Németországgal találkozik a női junior kézilabda világbajnokság negyeddöntőjében Kaproncán. A mérkőzést az alábbi videóra kattintva élőben lehet követni! Félidei állás: 8-8! Ad European Championship Kijelölte a kapitány az Eb keretet Portugália és Szlovákia ellen 3 ÓRÁJA IHF U20 WORLD CHAMPIONSHIP 2014 | KOPRIVNICA by maxisporttv Kézilabda Egy álom teljesült Győrben: Görbicz Anita lett a Győri Audi ETO KC új elnöke EGY NAPJA Kézilabda Férfi kéziseinknek három sztár nélkül kell kiharcolniuk a vb-szereplést TEGNAP 13:41 Kapcsolódó témák Kézilabda Cikk megosztása Hirdetés Ad Hirdetés Ad

Kézilabda: Bundesliga 2021/2022 tabellák - Livesport.com

– Söprögető Kocsi /

Férfi kézilabda felkészülési mérkőzés / Németország - Magyarország, 2. félidő

A már jól ismert szlogen "online mindig egyszerűbb" tökéletesen érvényes a sportfogadás esetén is, mivel az internetes fogadás rengeteg előnnyel jön. Otthonod kényelmében játszhatsz, vagy akár ha úton vagy, mivel az online irodák minden készülékről könnyen elérhetők, úgy speciális aplikaciokrol, mint egyszerűen a böngészőből is.

1. Toni&Guy Göndörítő Spray Gél
  3. Németország-Magyarország férfi kézilabda válogatott mérkőzés - m4 sport+ TV műsor 2022. március 19. szombat 17:00 - awilime magazin

Majd 3 másodperccel a vége előtt Lékai Máté pontot tett a meccs végére. Óriási győzelem, 29-28-ra nyert a magyar válogatott. A játékosok egymás nyakába borulva ünnepelték ezt a fantasztikus győzelmet. Ez azt is jelenti, hogy a magyar csapat a maximális, 4 ponttal megy be a középdöntőbe, ahol a spanyolokkal, a lengyelekkel és a brazilokkal játszunk a legjobb 8 közé jutásért. A másik ágról érkező csapatok közül egyiknek sem lesz 4 pontja, nekünk igen. Az első meccset csütörtökön Brazília ellen játsszuk. A németek elleni meccsen Bánhidi Bence és Máthé Dominik világklasszis teljesítményt nyújtott. Férfi kézilabda-világbajnokság, A-csoport, 3. forduló: Magyarország-Németország 29-28 (15-14) Gíza, zárt kapuk mögött, v. : Gubica, Milosevic (horvátok) lövések/gólok: 38/29, illetve 42/28 gólok hétméteresből: 4/3, illetve 4/4 kiállítások: 14, illetve 14 perc Magyarország: Mikler - Bóka, Szita 3, Bánhidi 8, Lékai 4, Máthé 8, Rodríguez, cserék: Sipos, Rosta 1, Balogh Zs. 1, Bodó 2, Ancsin 2, Székely, szövetségi kapitány: Gulyás István Ne maradjon le az ORIGO cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre!

Női kézilabda Eb - Magyarország-Németország | M4 Sport

52' Klujber (42) Zácsik harcolt ki büntetőt, Klujber bebiceg és bedobja 51' Bordás (58) Háfra elhagyta, Bordás földre viszi Bölköt. 50' 22 49' Szöllősi-Zácsik (90) Újabb remek labdaszerzés után eredményes. 48' Bölk (20) 21 Sokadszor veri meg a védőjét. Vámos most fölé durrant. Jó védekezés után Bíróé a labda, Vámos betör. 46' 20 19 45' Zácsik szerzett labdát, de nem jó a passz Mártonnak. 44' Most a németek kezdenek megint ellépni, időt is kértünk.

A küldöttség minden tagjának negatív lett a legutóbbi koronavírustesztje is. Székely Márton védéseire alapozva jól kezdte a meccset a magyar együttes, amely könnyed játékkal folyamatosan növelte előnyét. A 15. perc után több lövést is elrontottak a magyarok, illetve technikai hibák is voltak, és ezt az ellenfél úgy használta ki, hogy három góllal csökkentette a különbséget. A szakmai stáb cserékkel frissítette a csapatot, amely a kisebb hullámvölgy ellenére magabiztosan, 16-8-ra vezetett a szünetben. Székely az első félidőben húsz lövésből tizenkettőt kivédett, majd a szünet után Borbély Ádám érkezett a helyére. Eleinte a második felvonásban is többet hibáztak a vártnál a magyarok, ennek ellenére gyors játékkal magabiztosan növelték előnyüket. A különbség meghaladta a húsz gólt is, és mivel a végeredmény 44-18 lett, a magyar együttes megdöntötte saját világbajnoki gólcsúcsát. A rekordot eddig az ausztrálok elleni 2013-as mérkőzés (43-13) jelentette. A magyar mezőnyjátékosok közül csak Sipos Adrián nem szerzett gólt.