Fradi Női Kezilabda Jatekosok

A Pick Szeged és a magyar kézilabda válogatott korábbi beállójáról szektort neveztek el a Pick Arénában, Zubai Szabolcs 2020-ban fejezte be aktív pályafutását és sajnálja, hogy nem játszhatott a 2021-ben átadott arénában, de jelenleg boldog és tökéletes életet él, melyben saját maga osztja be idejét. "Nagyon jó érzés volt, mindenkinek nagyon jó érzés, ha elismerik, amit a klubért tett" – vélekedett Zubai Szabolcs a Pick Szeged korábbi beállója. "Gyönyörű, ez egy olyan komplexum, ami mindenben rendelkezésére áll a játékosok részére – mondta a Pick Aténáról a 211-szeres válogatott játékos. Az öltöző és a pálya is fantasztikus. Kár érte, hogy itt nem tudtam játszani, de maga a hangulat, ami a régi újszegedi sportcsarnokban volt az egy katlanhangulat. Ez már egy akkora monstrum, hogy idézőjelesen elvesznek benne az emberek, de gyönyörű és nagyon nagy élmény itt lenni nézőként is. Picit fáj a szívem, játékosként is jó lett volna. " Zubai a visszavonulása utáni időszakról is mesél az M4 Sport kamerája előtt.

1. Sport365.hu - Klujber remekelt, a Fradi nyert, de kiesett a BL-ből
  2. Otthagyták az érdi női kézilabdaklubot a legjobb játékosok: emiatt döntöttek így - Blikk
  3. Női kézi BL: A Fradi-játékosok lelkileg felőrlődtek - Zsiga - NSO
  4. Elmarad a Fradi női kéziseinek Bajnokok Ligája-meccse | 24.hu
  5. Játékosok - Fradi Kosár Fan Club

Sport365.hu - Klujber remekelt, a Fradi nyert, de kiesett a BL-ből

fradi női kezilabda jatekosok tv

Kácsor Gréta, Hámori Konszuéla, Töpfner Alexandra és a francia Catherine Gabriel nyártól a Debrecen élvonalbeli női kézilabdacsapatában folytatja pályafutását. A DVSC Schaeffler szerdán jelentette be az új játékosok szerződtetését. A 21 éves balátlövő Kácsor Gréta ifjúsági Európa-bajnoki, junior világbajnoki és junior Európa-bajnoki címet is szerzett 2017-ben, illetve 2018-ban. A felnőtt válogatottban eddig 17 mérkőzésen 36 gólt dobott, részt vett a 2020-as kontinenstornán és a tavalyi világbajnokságon is. Az NB I-ben 134 meccsen 529-szer volt eredményes. Debrecenbe a Váci NKSE csapatától érkezik, ahogyan a 25 éves jobbátlövő Hámori Konszuéla is, aki eddig 221 mérkőzésen 448 gólt szerzett a magyar élvonalban. A felnőtt válogatottban két alkalommal szerepelt. Kácsor Gréta a Debrecennél folytatja pályafutását Forrás: MTI/Illyés Tibor A 26 éves Töpfner Alexandrát az Alba Fehérvár együttesétől igazolja át a DVSC. A jobbszélső a tavalyi világbajnokság előtt tagja volt a magyar válogatott bő keretének.

A Népligetben játszotta a Ferencváros és a Győri ETO a női kézilabda-bajnokság első helyét eldöntő rangadót. A képlet egyszerű volt, ha győz a Fradi, bajnok, ellenben minden más eredmény esetén a győri játékosok nyakába akasztják az aranyérmet. Az első félidőben fej-fej melletti nagy csatát láthatott a több, mint két ezer főnyi publikum. Az érdeklődésre jellemző, hogy elővételben elkelt minden jegy a derbire. A hazaiktól Tóth Tímea és az épp Győrbe készülő Mravikova, a vendégektől pedig Görbicz és Kovacsicz ontotta a gólokat az első félidőben, melynek 17-18 lett a vége. A szünet után robbantott az ETO, ugyanis Görbicz remek irányító és gólerős játékával 25-30-ra alakult az állás. Már-már úgy tűnt, hogy győriek nyakába kerül az aranyérem. A hazaiak azonban összekapták magukat, és az 56. percben befogták vendégeiket, 34-34. A végjáték hihetetlen jeleneteket és pokoli izgalmakat hozott. A Fradi két szerzett labdából két gólt lőtt, 37-35. Görbicz hetesből szépített, és már csak 14 másodperc volt hátra.

5. Legjobb strandok magyarországon 12
  6. Dr. Ványai Éva: Tizenkét év kőben és ércben (Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzat) - antikvarium.hu
  7. 1997 évi xxxi
  8. Hátborzongat-lak - démonűzés (part 1) - YouTube
  9. Egy győzelemre a Fradi női focicsapata a BL-főtáblától : HunNews
  10. Akkumulátor 45Ah Banner Bal pozitívos, vékony sarus - | Suzuki We

Elmarad a Fradi női kéziseinek Bajnokok Ligája-meccse | 24.hu

"Nagyon boldog vagyok. Sokan kérdezik hiányzik-e a kézilabda: nem, nagyon jól elvagyok a játék nélkül. Van két gyönyörűszép kislányom, a kisebbik most lesz kétéves, gyönyörű életet élünk. Úgy gondolom, ez annyira tökéletes, hogy ennél tökéletesebb nem is lehetne. Vadkerti Attilával csináljuk női kézilabda klubot, azért időben le vagyok kötve, de én osztom be, amit eddig nem mondhattam el magamról. Számomra ez nagyon fontos opció volt, hogy én oszthassam be és a családommal tudjam tölteni" – büszkélkedett Zubai, aki tíz évet töltött a szegedi csapatnál. A Pick Aréna, Szeged új multifunkciós sportcsarnoka az átadóünnepség napján, 2021. december 9-én. (MTI/Ujvári Sándor) Zubai Szabolcs a válogatottban 2004 és 2017 között 308 gólig jutott, 2004-től 2008-ig a Dunaferrben, majd 2018-ig a Pick Szegedben játszott.

fradi női kezilabda jatekosok noi

Játékosok - Fradi Kosár Fan Club

Az utolsó tíz percre teljesen elvesztette annak a reményét a Fradi, hogy ott még lehetne keresnivalója. Nem feltétlenül kell a bíróra mutogatni, de ha egy játékos felőrlődik, akkor ez törvényszerűen bekövetkezik. Szerintem inkább lelkileg és pszichésen fáradtak el, fizikálisan ezt ők elbírták. Különben pedig a dán Midtjyland elleni hazai meccsen elkövetett hibák okozták a BL-kiesést, az a vereség pecsételte meg a sorsukat. " Az előző idényekben erős kezdősorral bravúrosan szereplő Ferencváros a nyáron stílust váltott, és így a cserepadnak a korábbiaknál lényegesen nagyobb szerep jutott. Többek szerint ez az átállás nem ment elég zökkenőmentesen az ősszel. GÓLLÖVŐLISTA 1. Alexandra do Nascimento (brazil/Hypo) 50 gól 2. Tomori Zsuzsanna (FTC) 38 3. Görbicz Anita (Győr) és Katarina Bulatovics (montenegrói/Győr) 37-37 …18–21. Kovacsicz Mónika (FTC), Nerea Pena (spanyol/FTC) 27-27 …38–42. Heidi Löke (norvég/Győr) 22 …47–49. Zácsik Szandra (FTC) 20 "A csapatépítés még mindig tart a Fradinál, megvannak az alapembereik, a játékstílusuk.

A női kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a Ferencváros az Érd Arénában fogadta a Krim Ljubljana csapatát. A párharc első meccsén hét góllal nyert a Krim Ljubljana, így nem volt könnyű dolga a Fradinak. A találkozón telt ház volt, mintegy 2000-2200 ember látogatott ki az Érd Arénába, azok közül mintegy 50 szurkoló Ljubljanából érkezett. A mérkőzést Elek Gábor tanítványai kezdték jobban, négy és fél perc után 2-1-re vezettek a zöld-fehérek. 9:30-nál Klujber góljával 5-2 lett az állás, Derepasko ki is kérte első idejét. Az időkérést követően két alkalommal is eredményesek voltak a szlovének, előbb Gros, majd Brnovic talált be Janurik hálójába. (5-4) Negyedóra elteltével 6-5 volt az állás, Klujber góljára, a korábbi érdi, Katarina Krpez válaszolt. (6-5) 17:37-nél Elek Gábor is időt kért, miután Paula Posavec balszélről mattolta Janurikot. (6-6) Tíz perccel az első játékrész vége előtt először vezetett a Ljubljana. (6-7) Katarina Krpez-Slezak with the goal that gave @RKKrim their first lead in the second-leg play-off #ehfcl #showtimeforchampions — EHF Champions League (@ehfcl) April 2, 2022 Öt perccel a vége előtt továbbra is a szlovén csapat volt előnyben.