Trónok Harcához Hasonló Sorozat, 5 Szuper Film, Amivel Elütheted Az Időt A Trónok Harca 8. Évadáig

Dátum: 2017. 05. 11 | 14:58 Nem csak a rajongók, hanem az HBO is nagyon rá van pörögve a sorozat következő évadjára, melyet elvileg idén nyárra várhatunk. Addig amíg George R. R. Martint kapacitálták a befejezés írására, a csatorna kreatívjai nem tétlenkedtek. Folyamatosan csöpögtették az infókat a fanoknak és minden lehetséges úton-módon igyekeztek és igyekeznek fenntartani a rajongótábor érdeklődését. A szereplők is elég aktívak voltak, de, akik még Sophie Turner bikinis képeivel sem elégedettek azok már ihatják a Trónok harcás bort is. Szabadulószoba, mint promóciós eszköz Nem az HBO volt az első és feltételezhetően nem is az utolsó, aki fantáziát lát a szabadulószobákban, ha marketingről van szó. Tavaly egy montanai kisváros önkéntes tűzoltósága kijutós játékkal kalapozott pénzt eszközvásárlásra, és a Resident Evil VII. részéhez is összerakott egy szabadulószobát a film forgalmazója. Itthon is láthattunk már hasonlóra példát: a Heinkken készített saját szabadulószobát magának, a Red Bull pedig főszponzora volt a nemrégiben Budapesten rendezett szabadulószoba világbajnokságnak.

Trónok harcához hasonló sorozat? (10019475. kérdés)

( A legfrissebb hírek itt) A jelenet, amelyben Cersei Lannister (Lena Headey) "vizeskínzásnak" vetette alá áldozatát / Fotó: HBO "Körülbelül tíz órára szíjaztak hozzá egy fából készült asztalhoz. Kijelenthetem, hogy a szülés mellett ez volt életem egyik legrosszabb napja. A Cersei-t játszó Lena Headey számára sem volt kellemes, hogy folyadékot kellett locsolgatnia az arcomba és én sem rajongtam az ötletért. Az ehhez hasonló pillanatokban el kell gondolkoznia az embernek azon, hogy vállalja-e a nehézséget, vagy inkább kihátrál és elkezd amiatt reklamálni, hogy nem ez van a szerződésében. A legviccesebb része az egésznek az volt, hogy a rendező Miguel Sapochnik utána teával és szendviccsel a kezében jött oda hozzám és kérdezte meg, hogy jól vagyok-e. Mondtam, hogy nem túlzottan. Erre ő azt felelte, hogy nemrég tudta meg a stábtól, hogy tényleg vizeskínzásnak vetettek alá. Csak annyit válaszoltam, hogy tudom, első kézből tapasztaltam…" – mondta a legutóbb a Ted Lasso első évadában látható Hannah Waddingham a Collider podcastjában.

3 jobb fantasy sorozat a Trónok harcánál

A szerződésben egyetlen kikötés van, mely szerint 2 éven belül el kell kezdeniük a széria gyártását, különben ugrik az egész. A cél egyértelmű, az Amazon egy, az HBO-s Trónok harcához hasonló, betonkemény alapokon álló kis képernyős franchise-t akar magának, hogy összejön-e, a közeljövőben kiderül. Az biztos, hogy sokan szkeptikusak a projekttel kapcsolatban, viszont azt alá kell írni, hogy az online streaming szolgáltatás úgy tűnik, megteszi a kellő erőfeszítéseket a sikerért.

Velvet - Élet - Nemsokára indul a Trónok harca előzménysorozata

Steve Toussaint lesz Corlys Velaryon nagyúr, a "Tengeri Kígyó". A Velaryon-ház ura, valyriai vérvonala egyidős a Targaryen-házzal. Corlys nagyúr, a "Tengeri Kígyó", Westeros történetének leghíresebb tengeri kalandora a legnagyobb hatalmú házak közé emelte saját nemzetségét, amely még a Lannister-háznál is gazdagabbá vált, és amely a világ legnagyobb tengeri flottáját tudhatja magáénak. Eve Best alakítja Rhaenys Targaryen hercegnő, sárkánylovas és Lord Corlys Velaryon felesége. A "Sosemvolt Királynőt" a Nagytanács dobta félre mint trónörököst, mert a birodalom az unokatestvérét, Viseryst részesítette előnyben pusztán azért, mert férfi.

Queen of Shadows – Érkezik az Üvegtrón sorozat a Hulu gyártásában • Filmsor.hu

Az erre fogékony néző azonban csakhamar örömmel fedezheti fel, hogy a közvetlenül a II. világháború utáni időszakból az 1743-as Skóciába ránduló hadiápolónő, Claire kalandjai nagyrészt testiek, hiszen a skót harcos, Jamie Fraser – akihez a nőt hozzákényszerítik – nagy-nagy örömmel kényezteti asszonyát. Akik pedig már rajongók, azok számára jó hír, hogy nemrégiben bejelentették: az Outlander- ből harmadik és negyedik évad is készül. Fekete vitorlák Egyértelműen a Michael Bay nevével fémjelzett kalózos sorozat hasonlít leginkább a nemrégiben hatodik évadát záró fantasyre: a benne látható rengeteg szexszel, erőszakkal, valamint erős női karaktereivel a Fekete vitorlák simán beillik a Trónok harca nyílt vízi kiadásának. A 2014-ben indult széria a kalózkodás aranykorába, a 18. századba kalauzolja a nézőket, és elsősorban Flint kapitány ténykedését követi, aki az Urca de Lima nevű spanyol hajó gazdag rakományára vadászik, hogy a kincs segítségével a kalózok menedékeként működő Nassaut független területté, lakóit szabad polgárokká emelje.

A Trónok harcához hasonló baki maradt benne a The Mandalorian legújabb részében - SorozatWiki

  1. Trónok harcához hasonló sorozat? (10019475. kérdés)
  2. Véres történelmi sorozat érkezik a Netflixre • Filmsor.hu
  3. Augusztusban indul a Trónok harca előzménysorozata | 24.hu
  4. Poldark • rész 6. évad 4. • TvProfil

Na jó, ott van a The Mandalorian meg a Westword (a 3. évad kritikáját itt találjátok), de ezeket nem tartom klasszikus értelemben vett sci-fi-szériának, mert míg az előbbi a Star Wars világában játszódó (igencsak ütős) mellékszál, addig az utóbbi inkább az emberek és androidok közötti társadalmi problémákat helyezi a középpontba. Valószínűleg ez a tény, a magas IMDb-s pontszámok (a teljes sorozat 8, 5-ot kapott, ami valljuk be: igencsak jól mutat), valamint a tehetséges színészek vezethettek rá arra, hogy tegyek egy próbát a The Expanse-zel. Persze ahogy sejtettem, a cselekmény első körben zavaros és vontatott volt, de ahogy megtalálta a hangját, olyan űroperát varázsolt a szemem elé, amely előtt megemelem a nem létező kalapom - ugye, Miller? A The Expanse amúgy a James S. A. Corey név alatt megbújó írópáros, Ty Franck és Daniel Abraham 2011-ben induló és nem mellesleg hatalmas sikert arató sci-fi regényciklusának alapján készült (magyarul a Fumax kiadó jóvoltából olvashattok utána). Az eredetileg trilógiának indult könyvsorozat jelenleg a nyolcadik kötetnél tart (2019. március 26-án jelent meg a Tiamat dühe), így biztosan nem a negyedik évad volt az utolsó - főleg, hogy az Amazon Prime (korábban a SyFy nevezetű csatornán sugározták a szériát) még nyáron berendelte az ötödik felvonást.

A történet dióhéjban: évezredekkel civilizációnk pusztulása után bolygónkat – amit ekkor már Négyföldként ismerünk – az emberek mellett trollok, gnómok és elfek lakják. Utóbbiak közé tartozik a Shannara család, akik felmenőik révén olyan természetfeletti képességek birtokosai, amelyek segítségével döntően befolyásolhatják a világ alakulását. Az erősödő gonosz ellen hárman összefognak, küldetésük, hogy megmentsék a világot – ám eközben a saját félelmeikkel is meg kell küzdeniük. Forrás: Mtv A sorozatban a feltörekvő fiatal színészek – Austin Butler ( Carrie naplója), Brooke Williams, Ivana Baquero ( A Faun labirintusa), Poppy Drayton – mellett olyan ismert állandó szereplők is feltűnnek, mint John Rhys-Davies ( Sliders, A Gyűrűk Ura), James Remar vagy a Spartacus Crixusa: Manu Bennett.

Kis érdekesség, ha már a Trónok harcához hasonlítottam a sorozatot: a James S. Corey írói álnév alatt Daniel Abraham és Ty Franck 2011-ben kezdett közösen dolgozni - utóbbi akkoriban még George R. R. Martin személyi titkáraként kereste kenyerét. Hoppá, mi? És még egy kapocs: az írópáros által tető alá hozott A Man Without Honor elbeszélés nem más, mint George R. Martin szerkesztésében jelent meg. Mondtam én, hogy a The Expanse a sci-fik Trónok harca! Sztori A The Expanse története első blikkre igencsak összetettnek hathat, főleg azért mert egyszerre három helyszínen dobnak bele minket a mély vízbe. Nyugi, gyorsan belejöttök! Szóval egy igencsak távoli jövőben járunk, amikor is az emberiség már keresztül-kasul benépesítette a Naprendszert. Ennek következtében három fő lakossági övezet alakult ki: a Föld és a Hold szövetségén kívül nagyhatalmi pozíciót tölt be a fejlett katonai technológiával rendelkező Mars Elnöki Köztársaság is. A harmadik frakció a belső bolygókat kiszolgáló Öv (aszteroidaöv) kisbolygóinak laza szövetsége, amely egyfajta alsóbbrendűbb szerepet tölt be a fejlett rendszerekhez képest.